Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 150-200között tv, samsung...

150-200között tv, samsung vagy panasonic?

Figyelt kérdés

2015. nov. 9. 10:39
 1/9 Bastee ***** válasza:

LG :)

Egyébként a kettő közül egyértelműen Samsung. Sajnos el kell felejteni a régi japán TV-ket. Egyszerűen nem versenyképesek. Nagyon kevés gyártó az aki még nem állt le a gyártással. Jelenleg Korea, majd hamarosan Kína lesz a TV piac ura. És okkal...

2015. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Német értékelések eléggé meggyőzően panasonic felé húznak képminőségben.
2015. nov. 9. 12:23
 3/9 Bastee ***** válasza:
Én csak tényeket írtam :) 2014-ben országosan a legtöbb TV-t adtuk el, és némi ismeretünk is van a területen. A Panasonic biztosan jó volt anno, de te most készülsz vásárolni. Már 2014-ben sem gyártott a Pana TV-ket. Egyszerűen becsődölt. (Ahogy a többiek is). Jelenleg a Sony van még a piacon (nem értendő úgy, hogy versenyben :P ) ő is óriási veszteségekkel, és túlárazott TV-kkel. A Rover sem volt rossz autómárka, csak mivel már nincs, ezért nincs alkatrész, ha van akkor drága, és szerviz sem szívesen nyúl hozzá. Ezeknél a TV-knél már nem olyan egyszerű maga a szervizelés sem, hiszen minden egy lapon van, ráadásul sokszor a kijelzővel egyben. Ez az árkategória nem fejlődött annyit, hogy bármiben is jobb lenne mint az utolsó Panasonic-ok, de ha nem cserélsz 2évente TV-t érdemesebb másba tenni a pénzt.
2015. nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Osynho ***** válasza:

A Panasonic becsődölt? :O


Egyébként konkrét modelleket kellene írnod kérdező, nameg méretet is, egyszerűbb lenne ajánlani.

2015. nov. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát olvasgattam, mindenhol dícsérik a pana tv-ket, sehol nem olvastam még hírből sem, hogy becsődölt volna, és biztos nem poénból adnak 5 év garanciát rájuk.
2015. nov. 9. 16:11
 6/9 Bastee ***** válasza:

Mint mondottam: "Már 2014-ben sem gyártott a Pana TV-ket"

Nem a Panasonic csődölt be, ő köszöni szépen jól van. A TV részleg volt ami leállt, és természetesen a többi gyártónál IS!. A Sony sem csődölt be, bár töb sebből vérzik, de ők pl. az informatikai részt állították le. És attól, hogy valamiről nem hallotok, még úgy van :)

2015. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Osynho ***** válasza:

Ez nem igaz. A Panasonic köszöni szépen, jól érzi magát a tv piacon, a 2014-es modellek egész jól sikerültek, nekem is egy AS640-esem van. Idén pedig a 2015-ös modellpalettával igyekszik teret nyerni a piacon. Amivel leálltak az a plazma tv-k gyártása, amiben vitathatatlanul a legjobbak voltak, de sajnos nem érte meg gyártásban tartani a technológiát.


Ahhoz képest, hogy ekkora ászok vagytok a tv-k eladásában, fura ez a tájékozatlanság. :/


"Egyszerűen becsődölt. (Ahogy a többiek is)"


Ki az, aki még "becsődölt"?

2015. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hol dolgoztál, hogy ennyire értesz a tv-khez, és ennyire képben vagy? A Panasonic idei 4k modeljei igencsak jól sikerültek (cx700, cx800). Annyira, hogy pl a cx700 több külföldi lap, oldal szerint a középkategóriás 4k tv-k között best buy.
2015. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Osynho ***** válasza:

"És attól, hogy valamiről nem hallotok, még úgy van :)"


:D

2015. nov. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!