Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tegnap vettem a Tescoban egy...

Tegnap vettem a Tescoban egy 40'-os Blaupunkt LED TV-t. Az a gondom, hogy nem tudom csatlakoztatni a UPC Set Top Boxhoz. Hiába állítok be bármit a tv-n, azt írja ki, hogy nincs jel. Mit hova kell csatlakoztatni, hogy működjön?

Figyelt kérdés
Ezelőtt is egy Blaupunkt készülékem volt, csak kisebb. Ott a Scart csatlakozót bedugtam és be tudtam keresni mindent. Itt meg egy átalakító van hozzá, amit szintén csatlakoztattam és mégse csinál semmit..
2015. nov. 15. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
hasznalj HDMI-t.
2015. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, úgy se működött semmi.. :(
2015. nov. 15. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:

nem atalakitoval, direktben.


Ossze kell kotni a box HDMi kimenetet a teve HDMI bemenetevel, normalis kabellel.

2015. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értettem én, hogy direktben kell összekötni. Meg is csináltam, úgy sem működik. Bármit csinálok azt írja ki, hogy nincs jel...

A Scart csatlakozóhoz van az átalakító, azt is próbáltam, nem működik úgy sem. Teljesen kétségbe vagyok esve...

Az előző Blaupunktnál a Scart csatlakozó egyik végét bedugtam a tv-be a másikat a Boxba és már működött is. Csak ennél a tv-nél nincs közvetlen Scart csatlakozó csak úgy ha átalakítom. (adták hozzá az átalakítót)

Már lassan egy napja ezzel szórakozom és egy csatorna nem jön be.. :(

2015. nov. 15. 16:31
 5/10 anonim ***** válasza:
elolvastad a hasznalati utasitast, es megnezted hogyan kell HDMI-re valtani?
2015. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, elolvastam az utasítást. Át is váltottam HDMI-re a menüben, mégse történt semmi.
2015. nov. 15. 16:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott a dolog, nagyon köszi a segítséget. Nem kellett a HDMI kábel, hanem a Scart csatlakozó átalakító lett bedugva és volt egy ábrás rész, ahol rá kellett kattintani, hogy mivel van összekötve a tv a box-szal és ez maradt el eddig. Köszi még egyszer, hogy próbáltál segíteni!
2015. nov. 15. 17:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha a boxon van HDMI kimenet, a tévén HDMI bemenet, és van HDMI kábel is, akkor hülyeség Scart csatlakozóval használni, mivel jóval rosszabb a képminősége.

Biztos működik azon a HDMI is, csak valamit rosszul állítottál be.

2015. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, mert a kép minősége nekem se tetszik annyira. Holnap kicserélem a HDMI kábelre akkor. A lényeg, hogy a válogatott meccset legalább láthattam! :)

Köszi, hogy még írtál!

2015. nov. 15. 23:19
 10/10 anonim ***** válasza:

miről jön a jel? Antennáról vagy kábel tv?

Mert ha kábel tv, vagy földi antenna, nem kell box

2015. nov. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!