Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Netről rendelt gépre fel van...

Netről rendelt gépre fel van telepítve az op. Rendszer?

Figyelt kérdés
Ha webáruházból rendelek, akkor azon a gépen rajta van az op. rendszer, Media Player, Office meg az ilyen alapvető programok? Vagy mindent nekem kell feltenni? És a boltban vásárolttal mi a helyzet (Media Markt, Euronics)? Az előző gépet egy ismerős boltjában vettük és azon már minden rajta volt, de nem tudom, h mi jár és mi nem, mert ő több progit tett rá+filmeket, zenéket. (Ezek nyilván nem tartoznak hozzá) Ha nekem kell feltenni, akkor az bonyolult? Sose volt újratelepítve a gépem, így egyáltalán nem értek hozzá.

2015. nov. 16. 21:41
 1/6 Szirty ***** válasza:

Azt kapod amit kifizetsz.

A boltban meg lehet nézni hogy oprendszerrel vagy anélkül kapod. Ez lehet így is, úgy is.


De Word valószínűleg nincs rajta, mivel egy Microsoft Office ára tíz és hetvenezer forint között mozog (licensztől függően) a boltok nem szívesen emelik ilyesmivel a laptop árát, mert akkor kevesebben veszik.


Az ismerős pedig nyilván megoldotta "okosban" az egészet.

2015. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hittem, h az jár hozzá. Annyi pénzt biztos nem adok 1 progrmért.
2015. nov. 16. 23:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Off leszek, kipontoztok, megsértődsz nem érdekel :D


xD lol olcsójános :D


[link] 30000 ft


ez, ha mondjuk 3 évig használod (az átlag ember ennél tovább használja) akkor az havonta kevesebb mint 850 ft. Ennél egy doboz cigi többe kerül. És itt kapsz egy terméket, szolgáltatásokkal, támogatással. Neked is fizetnek a munkádért, akkor neked is kell fizetni más munkájáért.


A WORD-öt meg lehet helyettesíteni ingyenes alternatívákkal.

Sőt, a Windows-t is :)

2015. nov. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:
Sajnos a Windows helyettesítése nem mindig lehetséges.
2015. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak felfelé szoktam pontozni. 120e-m van félretéve gépre, szóval, ha akarnám, se tudnám kifizetni a programot... Mivel az előző gépem már nagyon régi és a szerelő szerint se húzza sokáig, nincs időm még 100-at összegyűjteni. Inkább felveszek a kapcsolatot az ismerőssel. És te fizetsz olyanért, amit ingyen is megkaphatsz? Filmet se töltesz le?
2015. nov. 17. 10:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Nézegettem a linket, amit küldtél. Azt se tudom, h melyik op. rendszert kéne megvenni hozzá. Az oké, h Win10, de abból melyik fajtát lenne érdemes? Ezért nem szeretném én intézni, mert írtan, h annyira nem értek hozzá és nem akarom, h esteleg átcsesszenek.
2015. nov. 17. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!