Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A laptopomra gyárilag win 7...

MrStrongSteve kérdése:

A laptopomra gyárilag win 7 van telepítve. Egy hete a gép bekapcsolásakor nem tudott elindulni az op. Rendszer,?

Figyelt kérdés
egy fekete képernyőn felajánlotta, hogy megpróbálja elindítani normál módban újra a gépet, vagy elindítja az indítás javítást. Mivel normál módban ismét nem tudtam elindítani, ezért elindítottam az indítás javítást. Ekkor kb. egy-két órás vizsgálat után kiírta, hogy nem tudja kijavítani a hibát, de mégis mikor újraindítottam a gépet minden rendesen működött. Tegnap újra bejátszotta ezt a gépem, megint beraktam az indítás javítást, de már 13 órája megy rajta. Mit csináljak? Hogy tudom elindítani a gépemet?

2013. jan. 13. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!