Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nintendo Wii U-val kapcsolatba...

Nintendo Wii U-val kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés

Hello!


Gondoltam meglepem magam karácsonyra egy Wii U-val, de felmerült bennem pár kérdés.


1. Láttam ehhez a fajta Wii-hez egy kontroller szerű irányító panel van. Lehet erre a fajta wii-re csatlakoztatni a régi típusú wii kontrollert? ( [link] ezt) Ha igen, akkor hányat ismer fel?

2.Lehet hozzá rakni külön kiegészítőket mint a sima wii-nél (wii fitness board, nunchuk, jobb érzékelő precízebb játékokhoz meg társai)?

3.A kontrollerrel (ezzel [link] ) külön is lehet játszani, mint mondjuk egy PSP, PS Vita stb, vagy csak a wii-vel együtt megy?

4.Fel lehet törni, hogy tört játékokat is vigyen, illetve ha igen, akkor hol és kb mennyiért tudnák megcsinálni?

5.Mennyire drágák a játékok, könnyen be lehet szerezni őket (neten rendelni stb)?

6. Megéri a nagyobbat venni (32 gb-os prémiumot, feketét) + 20 ezerért, ad annyival többet?


Első sorban egy kis testmozgásért venném, mivel szeretek játszani, jobban ösztönöz a mozgásra :D Vagy arra jobb az alap Nintendo Wii?


Barátomnak van sima wii az első generációból, az nagyon bejött, amikor játszottam vele.



2015. nov. 17. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hozzá csatlakoztatni 10 wii remote-ot max, nunchukot, balance boardot is. Persze játékoktól függ hogy melyikhez mi kell, meg mennyit lehet.

Külön a gamepad nem egy hordozható konzol, az csak kontroller.

Nem tudok róla hogy már fel lenne törve, de passz, én minden játékot megveszek inkább, úgy az igazi. Beszerezni könnyű, sok helyről lehet rendelni, google kiadja az árakat is. 10ezer fölött leginkább.


Őszintén megmondva, szerintem ha egy kis testmozgás a lényeg, meg esetleg az árak, akkor sima wii-t vegyél. Szerintem a Wii u nem igazán éri meg az árát. Annyival nem jobb a sima Wii-nél mint amennyivel drágább.

2015. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget.
2015. nov. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!