Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy samsung CW-28C33N tv...

Attilav kérdése:

Van egy samsung CW-28C33N tv és egy skymaster 2421 távirányító, el tudom érni hogy a tv minden funkciója működjön vele?

Figyelt kérdés

Van egy samsung CW-28C33N képcsöves tv és egy skymaster 2421 univerzális távirányító.

Kipróbáltam az összes a samsung tv-khez írt kódot ami a használatijában van, csak a 105-ös kóddal működik.

De ez nem vezérel minden funkciót. A menu gomb nem működik, ezért a csatornahangolás sem megy. Hangerő, számgombok, csatornaléptetés, ki bekapcs működik csak épp a menu gomb nem, ami többek közt a csatornahangolást és a csatornasorrend állítást is tartalmazza. Van valami tippetek? Azt olvastam hogy más tv k kódjait is érdemes végigpróbálni. Node melyiket mert egy csomó van?

Valakinek van tapasztalata ugyanilyen vagy hasonló típusú samsung tv vel és skymaster távirányítóval?



2015. nov. 20. 10:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!