Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy asztali számítógépem?...

Van egy asztali számítógépem? Milyen processzort bír el?

Figyelt kérdés

Asus p5ld2 alaplpom van és nem tudom, hogy 2 magos processzort elbír-e. Ezt olvastam az Asus honlapján: "Only PCB R2.0(or higher) support Intel® Core™2 processor"

És nem tudom, hogy az én alaplapom R2.0-e. Tud erre valaki valamilyen megoldást?



2015. nov. 21. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Véletlenül írtam kérdőjelet az első mondat után!
2015. nov. 21. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alaplapra rá van írva a típusa. Keresd meg a felírást. Ha telepítve van akkor pedig a "Speccy" nevű program telepítésével megnézheted mi van belül a gépedbe...
2015. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Minek a típusát nézzem meg az alaplapon? És a programot amit írtál az megmutatja, hogy az alaplapom R2.0?
2015. nov. 21. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!