Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt sztereó erősítő,...

Osynho kérdése:

Használt sztereó erősítő, melyiket?

Figyelt kérdés

Pár kinézett típus, árral:


Denon PMA 495R 21e

Proton / NAD AM 200 22e

Yamaxa AX 596 38e

Denon DRA 1000 30e


Ezek közül melyik a nyerő, egyéb alternatíváknak is örülnék. Köszi!


2015. nov. 24. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A PROTON /NAD/ erősítő igen kellemes hangú darab lehet, már csak a márkából kiindulva is. Denon 1000-es és a Yamaha hasonló árfekvés, de a yamaha AX 596 az erősebb.


Amiket én néztem még ebben az árban:


[link]


[link]

2015. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ez a Grundig erősítő érdekes, nem is hallottam róla, de elég jók a visszajelzések. Ismered esetleg személyesen?
2015. nov. 26. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a barátomnak ilyen van 1 pár B&O Beovox S40 társaságában, és szerintem szépen szól, hallgatható darab, van hozzá táv is. Elvileg egy több részes kollekció része ez az erősítő, tehát egy tornyot alkot, alábbi linken láthatod. Neki azt hiszem az R1-es típus van. Pár külföldi lapot átnézve nem írnak rosszat róla,inkább annyit hogy kevésbé ismert típus, meg hogy a philipsnek lehetett benne némi keze. R1 akkoriban 500 márka körül lehetett már kapni, RDS verzióban 600DM :)


[link]

2015. nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!