Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy új LED-tévével mennyire...

Uj imi kérdése:

Egy új LED-tévével mennyire élvezhető az analóg kábeltv-s adás? Azt jól gondolom hogy ha nagy mondjuk 40" fullhd led tv-t veszek akkor azon rosszabb lesz a kép mint a 32" oson? Ha nem hd -ben jön a digitális akkor is jobb képminőségű mint az analóg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 29. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon rossz.

Nekem csak egy 10 éves 1360×768-as 32" tévém van, de már ezen is borzasztó az analóg adás.

2015. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
100%

Igen, ezek a készülékek már nem igazán az analóg technikában jeleskednek.

Viszont amennyire szarak analóggal, annyira jók a digitálisban.

2015. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
cseréld le a szolgáltatód, analóg adás siralmas a mai tv-éken. Ha nincs más lehetőséged akkor MindigTV extra, én is arra váltottam.
2015. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pankyyy válasza:
100%

Helló!

Pont rendelkezem egy 40' os FHD TV-vel. igen rosszabb a 32-hez képes mert ugye nagyobb a képátló de felbontás ugyanaz, emiatt jobban szemcsés. Nem vészesen zavaró, csak messzebbről kell nézni.

2015. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. nov. 30. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!