Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Asus zenpad 10 10.1" véleménye...

Asus zenpad 10 10.1" vélemények? Megéri-e az árát ez a tablet? Ha nem mondanátok helyette valami hasonló árkategóriás tabletet? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem nagyon kapsz jobbat 10 colosban. Legfeljebb valami nevesincs kínai gyártóét.

Esetleg még a Lenovo, bár abban csak 1 giga ram van az asus 2 gigájához képest.


Anno amikor nézegettem én a képernyő fényerejével nem voltam kibékülve, illetve elég nehéz darab, egy idő után fárasztó volt kézben tartani. Persze ezek szubjektív benyomások, lehet hogy másnak megfelel ez a fényerő és súly.

2015. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, és te végül milyen tablet mellett döntöttél?
2015. nov. 30. 22:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Végül is a Samsung galaxy tab E mellett döntöttem. Hardveresen nagyjából egy kutya, viszont nekem gyengém az "álló" kivitelű táblagépek, és végül is ez döntött. Elsősorban tartalom fogyasztásra használom, arra tökéletes.


ha nem berzenkedsz a fekvő 10 colosoktól mint én, akkor az asus jobb választás lehet.

2015. nov. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem se tetszik a fekvő típus, egyébként pedig jó lenne ez a tab
2015. dec. 1. 07:17
 5/8 A kérdező kommentje:
És a Tab E mennyire lassú meg ilyesmi? Meg mondjuk a Real Racing 3-at elvinné
2015. dec. 1. 07:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vészes, néha a főképernyőre való visszatéréskor érezni kisebb döccenéseket, de nem feltűnő. real racing 3 fut rajta. Negatívum viszont hogy játékok közben a kezelőgombok oldalra kerülnek, így elég könnyű véletlenül megnyomni valamelyiket. Meg kell szokni.

A 8 giga belső tárhely is hamar elfogyhat. Én nem nagyon játszom rajta, így ezek a szempontok nálam irrelevánsak.


Ami az asus mellett szól az a 16 GiB tárhely, 2 GiB memória, és a frissebb 5.0 android rendszer.


Csak hát fekvő... :(

2015. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És állítva nem lehet használni?
2015. dec. 1. 16:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos lehet, nem tudom, nem tudom a képernyőtartalmak közül mi fordul, mi nem. Legegyszerűbb ha megnézed vásárlás előtt egy üzletben,, mondjuk a media markt-ban.


Én is azt tettem, nem fogok dönteni egy 5x3 centis kép alapján.

2015. dec. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!