Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért próbálnak ismerőseink...

Miért próbálnak ismerőseink lebeszélni bennünket az un. IPTV megrendeléséről, most, hogy lejárt a 2 éves T-Home-s hűségünk. Van aki tudja a tutit?

Figyelt kérdés
Jelenleg a T-Home-tól kapjuk a digitális kábeltv-t plusz 30 megás netet két beltérivel. Családi csomag + 2 db beltéri összesen 10220.-Ft lett, mostantól,hogy felemelték a díjat. Az Invitel ajánlatot tett egy ennél is nagyobb csomagra, összesen 4990.-+ 690.- a második beltériért. De ez Internet alapú szolgáltatás, miért kellene ettől félnünk? Nem értem!
2015. dec. 2. 14:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az internet ugyanilyen sebességű!
2015. dec. 2. 14:40
 2/4 Tengor ***** válasza:

Lehet, hogy nem az IPTV-ről akarnak lebeszélni, hanem az Invitelről?

Miért nem kérdezed meg ismerőseid?

2015. dec. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A környékünkön szinte mindenki Inviteles, (Göd) de van a közelben egy nagyokos szakember haverom, aki óva int az IPTV-től, de a szomszédok sose panaszkodnak az Invitelre. Én gépész vagyok, sajnos keveset értek az ilyen dolgokhoz.
2015. dec. 2. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Inviteles IP az jó :D
2016. márc. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!