Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fülhallgatót szeretnék venni,...

Fülhallgatót szeretnék venni, de nem tudom milyet, segítene valaki?

Figyelt kérdés

5000-12000Ft körül szeretném, fontos lenne, a hangerőszabályzás, jó hangminőség, agybadugós vég, android kompatibilitás és hogy bírja a gyürődést. :D

Válaszokat előre is köszönöm



2015. dec. 3. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ma vettem át az új JBL (J-33) fülesemet. Eddig brutálisan durván szól, és a mélyet olyan szinten nyomja, hogy kicsit lejjebb is kellett vegyem equalizerrel.( nem vészes, de nekem azért kicsit sok :) )

Ajánlom mindenképpen.


[link]


Ezek közül meg akármelyiket, attól függ mennyi pénzt vagy hajlandó kiadni érte.

Garantált prémium fülhallgatók.

2015. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jbl tényleg jó cucc,dde ha igényes vagy,és vájtfülű,úgy próbáld ki ezt,amit direkt igényeseknek fejlesztettek ki:

[link]


Mindent,ami rá van írva,tudja.Ez nem kínai gagyi.

A www.arukereso.hu oldalán tudsz még szemezgetni,nagyítható képek,hozzászólások és részletes leírás segít a válaszásban.

2015. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
második válaszíró vagyok,a JBL persze nem kínai gagyi.Bocsánat.
2015. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!