Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Vettem egy fülhallgató...

Sürgős! Vettem egy fülhallgatót, de nagyon rosszul szól, most fogom visszavinni, milyet vegyek helyette?

Figyelt kérdés

Egy Hama agybadugós fülhallgatót vettem de nagyon rossz a hangzása, nem elég basszusos vagy hogy is mondjam. Kb 3000 Ft-ot szeretnék rászánni, melyik a legjobb ebben az árkategóriában? A Hama füles 1800 volt.

Előtte a telómhoz (Alcatel OT-995-ös) kapott fülest használtam, az nagyon szépen szólt, valami olyasmit szeretnék. Az teljesen kiszűrte a külvilág zajait és jól is szólt.


2013. szept. 15. 17:57
 1/5 anonim válasza:
En Maxellt hasznalok. 1000ftert vettem es tokeketes. Ha erdekel pontosan h melyik akkor keresek rola kepet:) ha mindenaron dragabbat szeretnel akkor nemtudok segiteni
2013. szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezt használom és árához képest az egyik legjobb.

[link]

2013. szept. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Azért, mert neked nem tetszik a hangja, nem fogják kicserélni.
2013. szept. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnos már nem voltam itthon, végül egy Sony-t vettem, pont azt amit a 2. válaszoló írt és már kipróbáltam, nagyon jó!

Utolsó, miért ne cserélnék ki? Tegnap vettem, simán kicserélték.

2013. szept. 15. 20:06
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Azèrt, mert nem hibàs.Az hogy neked nem tetszik, az nem a gyàrtó hibája.
2013. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!