Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Black friday alkalmából...

A Black friday alkalmából mennyiért vesztegették a tv-ket?

Figyelt kérdés

Én is jelen voltam ezen a nemes napon a tescóban, de csak egy doogee x5 ért mentem.

A lapostévéket meg úgy vitték mint a cukrot. Úgy ugrottak a tévékre a jóemberek, mint zombik az elő emberre.

Ezért vagyok kiváncsi, hogy mennyiért.



2015. dec. 5. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
A Tescoban 90 ezerért volt egy 102 centis LG TV, szerintem azt vették meg sokan.
2015. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 belapus ***** válasza:

Ritka kivételektől ( 20-30 % ) eltekintve leginkább 10 százalékos, még inkább az alatti ( 3 % !!! ) engedményeket láttam.

Ár szempontjából talán éppen az általad említett üzletlánc volt a legtisztességesebb, de náluk meg a mennyiséggel - akár a többinél - volt gond.

Láttam az ismert aukciós oldalon is 200 ezres tévét 1 forintról indítani, de zárásra az is elérte a 195 ezres árat.Már ha valós vásárló volt, mert legtöbb esetben csak névtelenül lehetett licitálni.

2015. dec. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!