Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Telefont, vagy uj szamitogepet...

Telefont, vagy uj szamitogepet vegyek?

Figyelt kérdés
Kineztem egy jo asztali pc-t es egy iphone 6s-t. Az iphone 180k korul van, a gep 200k korul. Mit gondoltok, melyiket vegyem majd meg? Vagy ha nem eri meg egyik sem, mit vegyek majd? A vasarlast 1-2 ev mulvara kepzeltem el, mikor meglesz a penzem.

2015. dec. 6. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szobaventilátor vagy kenyérpirító? Tapétaragasztó vagy kerti slag? Halogén izzó vagy kukoricapehely? Napszemüveg vagy botmixer?
2015. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezekre nem tartok igenyt😂
2015. dec. 6. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Asztali pc, pirito, slag, pehely, botmixer.


Barkinek hasonlo problemaja van, nyugodtan irja ide, megoldom.

2015. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó géppel többet érsz, mint egy mobillal. De én a helyedben (ha még nincs) jogsira gyűjtenék, azt jobban ki tudod használni.
2015. dec. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoval pc?😏
2015. dec. 6. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom nem esett le. Nem egy kategória a kettő, más a felhasználási terület. Azt vedd amire igény van. De 2 év alatt baromi sokat fejlődik a technika, amit most ennyiből tudsz megvenni, azt 2 év múlva feléért.
2015. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
1-2 év múlva? Ez komoly volt? :-D
2015. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!