UPC Trio M csomag egy TV-n Mediacarddal, egy másik TV-n meg kábellel megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Helló! Most vett nekem édesanyám egy Samsung Full HD TV-t, és szeretnénk hozzá új TV előfizetést kötni. A UPC-nél vagyunk a lagalapabb csomagban (ne firtassuk miért), amibe beletartozik a TV és az Internet. A telefonunk az Invitelnél van (sajnos), ezt szeretnénk lemondani, és átállni teljesen a UPC-hez, Trio M csomagra, ahol mindhárom szolgáltatást egyszerre kapjuk meg. Ezzel nem is lenne gond, viszont analóg (kábeles) a TV, és ha átváltunk digitálisra (CI+ Mediacardra) akkor a csatornák CSAK ERRE a Tv-re lesznek elérhetők? Anyám szobájában lévő TV-n működni fog kábellel is? Mert nagyrészt külön nézzük a TV-t, ezért nem lenne jó, ha csak nekem lenne adás a TV-ben. Meg tudná ezt magyarázni nekem valaki? Az ügyfélszolgálattal nem próbálkoznék ilyen téren, szóval valaki világosítson fel kérem!

2015. dec. 6. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az analóg adások ugyanúgy foghatóak lesznek kábelen (még egy darabig), tehát te nézed digitálisan ci kártyával, anyukád meg analógon.
2015. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még 1 kérdés: Ha az általam megrendelni kívánt csomag (Trio M), nem tartalmazza az édesanyám kedvenc csatornáját (PaprikaTV), de a mostani analógban megvan a csatorna, akkor ha az én TV-men nem elérhető, attól még ő tudja nézni a CI kártya nélküli TV-n a PaprikaTV-t?
2015. dec. 6. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom.
2015. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:

Nekünk is okos tv van a nappaliban t-com meg hozott hozzá médibokszot ettől függetlenül a másik szobában megy a műsor igaz kevesebb csatornával. Nálunk egy koax jön be s azon van tv. internet és vezetékes telefon.

Nekem az ügyfélszolgálat ajánlana még egy médiabokszot x havi díj fejében ezért én is kihagyom.

2015. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!