Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » érdekellne, hogy feladtam...

Lacika6505 kérdése:

érdekellne, hogy feladtam postán a telefonomat de átvertek a másik fél nem adta fel! de nem ért még oda a csomag vissza tudom mondani hogy ne kézbesitsenek? Romániába ment

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
nme
2015. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belföldön elvileg kézbesítés előtt igen. Külföldön nem tartom valószínűnek - legalábbis ha már átlépte a határt pláne nem.
2015. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem nekem már bucaresten van a csomagfeldolgozóba azt mondta a rendörség hogy ha szoltam volna a postán ma akkor megállitották volna és visszairányitották de hétfőn már tuti megkapja és nekem reggel gyorsnak kell lennem!
2015. júl. 11. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a másik nem adta fel?
2015. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mert átvert egy másik lányt is annak is ugyanezt a telefont kinálta elötte nap és a lány is felküldött neki egy telefont meg olyan feladószelvény volt nála amin nem volt pecsét és amikor mondtam neki hogy át vert le is tiltott facebookrol
2015. júl. 12. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:

▄█▀  █  ▀█▄

       ▄█▀       ▀█▄

       █          █

       █          █

       ▀█▄▄  █   ▄█▀

         █  ▄▀▄  █

         █ ▀   ▀ █

         █       █

         █       █

         █        █

         █       █

         █       █

   ▄█▀▀█▄█       █▄█▀█▄

 ▄█▀▀    ▀            ▀▀█

█▀                      ▀█

█                        █

█           ▄█▄          █

▀█         █▀ ▀█        █▀

 ▀█▄      █▀   ▀█     ▄█▀

   ▀█▄▄▄█▀      ▀█▄▄▄█▀..

2015. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!