Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a dinamós zseblámpa tényleg...

Ez a dinamós zseblámpa tényleg gyakorlatilag örökké jó? Vagy ez is átverés?

Figyelt kérdés

[link]


Volt már egy csomó dinamós zseblámpám, de mind átverés volt, még azok is, amik átlátszóak. Volt olyan ami tölthető elemet töltött, és miután az akku tönkrement ki kellett dobni, de közben az egész átlátszó volt, és nem is látszott benne az akku. És a lámpa is kiéghet, miközben az ilyesmit pont azért veszi az ember, hogy önfenntartó és környezetkímélő módon működjön bárhol és bármikor anélkül, hogy rá lennénk utalva pótelemre, vagy pótégőre. A belinkelt termék talán nem ilyen, és mintha ledet használna, csak biztosan kicsi a fényereje és csak egy demo, nem?



2015. dec. 8. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen problémám nekem is volt. Az akku helyére megfelelő telefonakkumulátort tettem, és azóta jó. Nekem három ledes, és nem átlátszó, hanem ezüstszínű műanyag.
2015. dec. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez valóban örökké jó lesz. Csak győzd kivárni.
2015. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!