Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG televízió készüléken...

ElekTamás88 kérdése:

LG televízió készüléken kikapcsolható a feliratozás?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy LG 42LF652V típusú televíziót. A problémám a következő.

Film elindításakor állandó felirat van. A televízió beállításaiban alapból ki van kapcsolva a felirat, mégis folyamatosan megy. Már ellenőriztem egy Samsung készüléken, hogy nincs a képbe beégetve a felirat.

Mi lehet a probléma, mit tegyek?

Leírom az én lépeseimet, hogyan jutok el a felirat kikapcsolásáig, lehet rossz úton járok.

Filmet elindítom.

Q.MENU->Speciális->Kisegítő lehetőségek->Feliratok->Ki.

Illetve a Hallássérült funkció szintúgy Ki van kapcsolva.

Felirat még mindig van. :-(



2015. dec. 13. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ott kell.. elég bután van megoldva... film közben nyomj egy "OK" gombot, megjelenik a folyamatsáv, és jobb szélen van egy kis ikon, talán egy nyil... oda lépj be és aztán balra van olyan hohy felirat ki-be.
2015. dec. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Film lejátszása közben ha jól tudom a házikó gombot nyomd meg majd a videóbeállításoknál felirat " KI " ikonra lépj rá ( jobbra, balra gombokkal lehet rá lépni).
2015. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, valóban így kellett tennem. Szerencsére még tegnap rájöttem!

Szép napot mindenkinek!

2015. dec. 14. 18:36
 4/4 anonim válasza:
1/3 Köszönöm a segítséget! :)
2019. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!