Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a JBL GO...

Mi a véleményetek a JBL GO bluetootos hangszóróról?

Figyelt kérdés

Kinéztem ezt a kis hangszórót, mert megfizethető ára van. Sok tesztet és videót néztem róla és valahol azt olvasom, hogy méretéhez képest jól adja a basszust, máshol meg azt, hogy ne várjunk tőle sokat. Nekem fontos lenne a basszus, mert olyan zenéket hallgatok, amihez kell. Azt nem tudom, a tesztekben milyen equalizer beállításokkal próbálták, mindenesetre nekem az is állítva van, szóval lehet többet ki tudnék hozni belőle.

Még arra is kíváncsi lennék, ha minél nagyobb a Watt száma, akkor jobban adja a mélyet is?


Előre is köszönöm!



2015. dec. 14. 23:02
 1/4 anonim válasza:
23%

Ha szereted a tescos rádió minöséget akkor ajánlom.

philips SB5200 na az ki agya a basszust.

2016. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

jbl go 3watt

philips SB5200 10watt És igen jobban adja a mélyet.

2016. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha jó basszust akarsz válassz olyan jblt aminek az oldalán van mélynyomó. Azok nagyon adják. Nekem is egy jbl flip 3-am van ès nagyon jól szól.
2016. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

BLOW BT460


Tulajdonságok:

Hangszórók száma: 2 db Szatellit hangszórók száma: 0 db Maximális RMS teljesítmény: 20 Watt Mélysugárzó (Subwoofer): no data Berendezés bemenet/kimenet: Micro USB, 1 x AUX, 1 x USB, 1 x Micro SD Beépített rádió: Igen

Így is ismerheti: BT 460 30 326, BT46030326, BT460 (30 326), BT46030-326, BT 460 (30-326)


Ez például 7000 ft, és nagyon megéri

Árukeresőn keress rá

2018. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!