Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok egy hasonló Windows 10 mini pc-vel? (többi lent)

Figyelt kérdés

Konkrétan Modecom FreePC.

[link]

Smart tv helyett többet ér ilyen mini pc-t venni egy sima (buta) hd tv-vel? Példa: 82cm hd smart tv kb 120ezer, a sima 82cm hd tv 80ezer + a mini pc 35ezer.

Nem dobálózom a pénzzel, első led tv-m lenne és nem szeretnék rosszul dönteni. Tv-t amúgy nem nagyon nézek, szóval neteznék (youtube, online filmek/sorozatok) meg persze filmeket néznék usb-ről, bár ezt maga tv is tudja, csak nem minden formátumot ismer fel, szóval a mini pc ezt is áthidalná. Lényegében a régi, 10 éves xp-s gépemet szeretném leváltani, már eléggé be van lassulva szegény.



2015. dec. 15. 02:35
 1/2 stone8083 válasza:
A mini pc- kategóriában én még figyelmedbe ajánlanám a következőt, ha nem ragaszkodsz a Windows operációs rendszerhez, ugyanis ez Androidos, hasonló paraméterekkel, viszont olcsóbb! [link]
2015. dec. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ment a zöld.

Igen, nézegettem ezeket is... de még nem döntöttem, szóval ülök a pénzemen. :) Már azon filózom, hogy inkább elmegyek nyaralni valahova. Még ugye nem láttam a tengert.

2016. febr. 19. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!