Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » IPad mini3-at kaptam. Ez az...

IPad mini3-at kaptam. Ez az első Apple készülékem és tudnátok írni jó tanácsokat/tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
pl. töltéssel való tapasztalatok(meddig meríthető le),hasznos alkalmzások..stb

2015. dec. 15. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én tegnap vettem meg az enyémet újonnan és aki nagyon jól bírja, szép kijelző, nem nagy se az a kicsi szerintem pont jó, nagyon gyors pörög rendesen. Nekem is ez az első Apple készülékek és nagyon megszerettem. Csak ajánlani tudom. Alkalmazásról nem tudok írni még nekem is új.
2015. dec. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár nekem nincs iPad-om, de a töltésével kapcsolatban annyit elmondhatok hogy ugyanúgy kell tölteni mint minden más lítiumos akkumulátorral szerelt táblagépet.


"formázni" ezeket már nem kell, a bekapcsolás után rögtön használatba vehető a készülék, akár rá is tölthetsz.

Bármikor töltheted, akár 70%-nál is, amúgy sem szeretik a teljes lemerítést, de ezt az elektronika úgy is megakadályozza.


havonta 1x érdemes azért kikapcsolásig meríteni, majd 100%-ra feltölteni, hogy a cellák közötti feszültségek kiegyenlítődjenek.

2015. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2015. dec. 16. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!