Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » [Házimozi] Hogy hívják magyaru...

Warren Scott kérdése:

[Házimozi] Hogy hívják magyarul a "Tactile Transducer"-t, hol lehet kapni, és mi kell a sima jack csatlakozós kimenetről történő üzemeltetéséhez?

Figyelt kérdés

Hallom külföldi barátaimtól, hogy az un. Tactile transducer jól működik számukra a "csendes" házimozizáshoz és szeretném én is használni, de napok alatt sem jöttem rá hogy magyarul mi lehet ennek a neve.


Ahogy elmondták kb arra jó, hogy a mozizós székemhez rögzítve a mély hangoknál rázkódással kelti azt az érzetet amit a mélynyomóknál éreznél normál esetben csak mivel ez nem valós mélynyomóként üzemel, a tényleges hangot pedig a fülhallgatóra rakom, nem zavarok vele senkit.


Hazai online kutatásom ideje alatt még nem sikerült megtalálnom mi ez, vagy hol lehet kapni és mi kell ahhoz, hogy sime Jack csatiról üzemeltetni tudjam. Erősítő vagy ilyesmi feltétlenül kell-e hozzá vagy megy mozizós barbone PC hátlapján a "subwoofer" kimenetről is?



2015. dec. 18. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kutakodtam picit és talátam egy terméket .Autóba is és házimozihoz is jó.

[link]

2015. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséged!


A céljaimnak alighanem az egy mérettel kisebb is megfelel, de mindenképpen örülök, hogy legalább most már tudom milyen néven fut itthon :D

2015. dec. 19. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!