Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV operacios rendszer: WebOS...

TV operacios rendszer: WebOS vagy Android a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


ezt e tv-t szeretnem karacsonyra megvenni, de nem tudom jo-e a WebOS ami rajta van, vagy inkabb keressek Androidost ?



2015. dec. 20. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy LG WebOs van, nem vagyok elájulva a gyorsaságától.
2015. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
android
2015. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a kerdes, mit szeretnel vele, de talan inkabb a droid jobb, mert sokkal rugalmasabb, tobb ra a program, jobb a tamogattotsaga, meg minden.
2015. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy? Az életbe nem fogod használni. 3 napig nagy szám utána rájössz hogy kényelmetlen és inkább a megszokott dolgokon netezel.
2015. dec. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A web OS 2.0 jelenleg a legjobb a kategóriában.
2016. jan. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Rájöttem mitől lassú, DI+ kártya van benne. Ha kiveszem és boxra csatlakozik, akkor gyors. A kulcs visszafejtés lassítja be, amúgy jó. Néha jön rá frissítés is, ami egyre jobban sikerül, egész praktikus szerintem. Az kár hogy flash támogatás nem jár vele, amikor megvettem még jó volt valamire, mára szinte minden flash tartalom reklamál hogy őskövületem van és frissítsek flash beépülőt. Ja frissítenék, de tévére nem lehet telepíteni.
2016. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Vegul LG 43LF630V-t vettem. Tenyleg lassu a WebOS. 10 masodpercbe is telik amig kilistaza a programokat. Van egy HUMAX STB-m is, az azonnal listaz, nem tudom miert ez a kulonbseg, mi baja lehet?

Borzaszto 10 masodpercet varni csak azert hogy a kovetkezo programra tudjak kapcsolni.

2016. jan. 15. 07:34
 8/12 A kérdező kommentje:

Errol van szo:

[link]

2016. jan. 15. 07:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem 55lf652 van és nagyon gyors. Ha hol tudom ugyan az a hw van mind a kettőben.
2016. jan. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9 a képernyő jobb oldalán kibujó programlistát nyitod te is ? Nálam angol a menu, ahogy megnyitom kiirja hogy "loading" es lassan kezdi betölteni az infókat minden csatornán. Ami látszik az kb 10 csatodna, eltelik 5 vagy 10 mp amig betölti, de ha közben nyomom a fel le gombokat akkor még ennél is lassabban tölti, mert jelennek meg új programok a listan amihez szintén kezdi tölteni az infot, és visszajön a "loading" szöveg a lista helyett.

Nálad nincs ilyen? Milyen szolgáltatónál vagy?

2016. jan. 16. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!