Lenovo tabletek info?

Figyelt kérdés
Sajnos mint rájöttem, a lenovo telefonokról nem lehet semmit az SD-kártyára tenni. A lenovo tableteknél is így van? Csal tudni szeretném, mielőtt esetleg veszek.

2015. dec. 22. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez alapjában véve az android "hibája" hogy teljes egészében nem lehet átteni semmit az sd-re. Mindegy, hogy tabról vagy telefonról van szó.
2015. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És melyiké? A kitkattől hozták be ezt?
2015. dec. 22. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen Lenovo rol írsz, nekem A5000-es van. Ha belemegyek a Beállítások-Alkalmazások menűbe, akkor az alkalmazásinformáció lapon, a képernyő alsó 2/3-nál van az : adatok törlése, és ez alatt: Áthelyezés ide: SD kártya.

Szal nem értem amit írsz. Tabletem is van, igaz azt még nem néztem...

2015. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, megnéztem . A tabletem Ugyamcsak lenovo, A7600-F. Itt a tárhely címszó alatt az van, hogy az alapértelmezett irás-lemez: SD kártya.

Vagyis kiválasztható. És az alkalmazásoknál ( a képek nél néztem) dettó ugyanaz mint a telónál. Adatok törlése alatt itt is itt van: Áthelyezés ide: SD kártya

2015. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lenovo A328, és elég fura. Olyan menüpontot, hogy áthelyezés az sd kártyára, nem találok. Át lehet álítani hogy az alapértelmezett íráslemez az sd kártya legyen, de akkor sem rakja rá (letöltésénél például 7.3 Gb helyre kiírja hogy nem fér rá egy 30 mb-os játék -.-) Clean Master is kidobja elém, hogy a teljes tárhely 18%-át foglalom el úgyhogy a fotókat már nem lehet elmenteni:D a tárhely elemzésnél pedig: adatok áthelyezése az sd kártyára: a készülék nem tud adatokat áthelyezni.

Szóval én se értem nagyon, annyi a lényeg hogy nem tudok a kártyára rakni semmit

2015. dec. 23. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!