Új közellenség! A PC?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég zárkozott lány vagyok (nem ellemem a közöség, sok sérelem ért már benne) időm egy részét a számitógépem tölti ki. Mellete természetesen elvégzem a házimunkát, és tanulonak is jó vagyok (erdélyi vagyok, 10-es skálán osztályozunk, az én médiám 9.75). Mégis apukám imádja mocskolni a gépem! "Megint azt pöccögteted!?", "Egész nap csak elötte ülsz!" és társaik. Hogy értessem meg vele hogy ez az én szórakozásom, és ne szidja mindig?



2015. dec. 25. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Felesleges magyarázkodni, egy begyepesedett embernek. Már bocsánat a kifejezésért.

Hagyd figyelmen kívül, hiába adsz ész érveket, a felnőttek 95%-a fel se fogja, ha mégis még Ő sértődik meg, és a géped az ablakon keresztül repül. "Nehogy már az Ő sérthetetlensége csorbuljon! :)

2015. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel nem tudtam ezt megértetni, el is hagyott :D
2015. dec. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben vagy, lenyelem hogy "begyepesedett" vagyok... De kérdem én, ha egyszer fszfejekkel vagyok körülvéve akkor még gépeznem sem szabad? Csak mert a gép nem ember, egyből az jön le hogy ettől "antiszociális vagyok" -.-"
2015. dec. 25. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Apukád 1 ember, nem a "köz". ( az első rá értette azt, hogy begyepesedett, bár ez akkor sem szép dolog, de mondjuk, hogy tömören és sommásan fogalmazta meg véleményét)

Beszélgess többet apukáddal, próbáld vele is megismertetni a számítógép és internet adta lehetőségeket, így jobban meg fog érteni téged. Én legalábbis úgy érzem nem a géppel van baja, hanem azzal, hogy tőle (is) eltávolodtál.

2015. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!