Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A hagyományos 72 centis TV m...

A hagyományos 72 centis TV m helyett érdemes lenne Projektoros TV-t vennem? Tudom hogy jobb a LED TV, de az még használtan is drága nekem? Mi a baj a projektoros TV-vel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, mennyibe kerül egy izzó a projektoros tv-be. Na most, ha kiég, akkor általában egy új led tv árát költheted rá. Ráadásul az egész TV hatalmas. Inkább akkor egy megkímélt plazma (aminek szerintem sokkal szebb képe is van, még az LCD-nél is).
2015. dec. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Projektoros tv azon túl. hogy az izzó cseréje egy vagyon, rengeteget is fogyaszt, többszörösét egy LED tv-nek. Ezen túl nem tud még HD felbontást sem, nincs rajta HDMI csatlakozó, ne menj visszafelé, minimum egy plazma.
2015. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 vatafak ***** válasza:
100%
a projektoros tv egy technológiai zsákutca, felejtsd el. amíg K drágák voltak a nagy méretű laptévék addig a normál vetítő/vászon kombó még versenyképes volt (én is sok évig filmeztem így, de tv adást akkor sem néztem rajta) manapság viszont semmiképp
2015. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A fent emltett tulajdonságai mellett a képminősége is nagyon rossz, 15ezerért láttam egyet kiállítva, de borzasztóan rossz volt a képe még egy nagyon rossz képcsöves tv mellett is
2015. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Láttál már projektoros tévét működés közben?
2015. dec. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, láttam, ilyesmi volt:

[link]

Fakó volt a képe, gyenge volt a kontrasztja és a képminősége is rossz volt, amúgy egy eredeti dvd ment rajta.

2015. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj vele, csak mintha a mobilod cserélnéd le morzegépre.

Végülis ha neked sz@r kell, akkor hajrá. Viszont olcsó.

2015. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6.

Öööö, a kérdésem a Kérdezőnek szólt. Én is arra akartam kilyukadni, hogy ha meglát egy ilyet, nem is kell kérdeznie, mi a baj vele...:)

2015. dec. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem láttam még működés közben,de pont az tetszik benne, hogy hatalmas nagy. Meg az hogy húsz -harmincezerért adják csak. A Plazma TV még használtan is ötvenezer. Ha olyan képet tud,mint egy hagyományos TV, akkor veszek.
2015. dec. 27. 17:15
 10/11 anonim ***** válasza:

20-30K, de számold hozzá, hogy az izzó ezekben már azért használt. Vagyis ha majd izzót kell bele venni, az többe fog kerülni, mint maga a tv. Sok ilyen tv-t eleve azért adnak el, mert már csak pár tíz, vagy egy-két száz üzemórás az izzó. A hagyományos képcsöves tv-nél egyébként nincs szebb képe.


[link]


Egy thomson izzó, elrettentésként.

2015. dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!