Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mélynyomót vásároljak?...

Milyen mélynyomót vásároljak? Többi lent

Figyelt kérdés
Főleg hobbi célra lenne, kisebb autótalálkozón megmutatkozni, hogy azért van valami az autóban, de mégis ha benne ülök az autóban érezzem a zenét, verje a hátamat az ülés. DLD 500+ -t nézegettem, de nem tudom, hogy nekem ez elég lenne-e. De viszont egy DD-re már nincs elegendő keret. Inkább gyűjtsek még egy DD-re, vagy tudtok ajánlani nekem valamit? Esetleg akinek DLD500+ -a van, ő tud e valamit mondani róla, elég lenne-e nekem.

2015. dec. 27. 14:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Annyi kimaradt, hogy erősítőt a mélynyomó/láda kiválasztása után akarok választani.
2015. dec. 27. 14:37
 2/9 dirtboy ***** válasza:

dld500 semmi képen se,egyrészt szarul szól másrészt mindenki aki kicsit is ért a hifikhez csak lenéz miatta hogy itt is egy ötszázpluszos hülyegyerek.

ha újakat nézünk akkor dld iw12-dl12 vagy más márkából gladen rs12 is nagyon jó.

erősítőnek pedig valami izmos 2csatis vagy monoblokk kell.


a rendszer többi eleme egyébként mi? ha nem titok persze.

2015. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 dirtboy ***** válasza:

ja amúgy a dd-k elég jók,ők nagyon tudnak tekercselni meg jó huzalt is használnak,szépen terhelhetők,dld ellentéte. mert még az 500plus már 400W tól is leég addig a dd pont hogy jobban bírja mint a gyári adat.

viszont az inkább veretősebb féle,én jobban kedvelem a zeneibb nyomókat.

azok is tudnak ám hangosak lenni reflexben.

2015. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És DD-t milyet ajánlanál ár/érték szempontot, és azt nézve, hogy nem versenyre készülnék vele? Mert jelenleg nincs 80-100ezrem rá:D Gladen-t meglestem akkor ez biztos jobban szol mint az ötszázplusz? Lehetöleg olyan kéne amely alacsony frekvencian is jol megszolal(trap zenek) viszont a feszes disco zeneket is jol birja.
2015. dec. 27. 15:43
 5/9 dirtboy ***** válasza:

dd 512


az rs12 is jó arra amit szeretnél.

a ládát kell aszerint hangolni,gyári láda nem lesz olyan alacsonyra hangolva.

az fs értéke mind a kettő nyomónak elég alacsony viszont vigyázz mert ha túl alacsonyra hangolod akkor nem biztos hogy össze tudod majd hozni a szetted hangjával.

ha meg nem tudod akkor moslék,sz ar az egész.

azok amik alacsonyra vannak hangolva csak ott jók sub tartományon,kicsivel fentebb már rossz hangjuk van.

így lesz egy nagy lyuk a szett és a nyomó közt,magyarán olyan mintha külön életet élne a nyomó,nem illeszkedik be csak brummog hátul.

2015. dec. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a válaszaid! Akkor mostmar csak DD 512-ot kell keresgelnem mert ahogy elnezem nem kaphato mar.
2015. dec. 27. 15:58
 7/9 dirtboy ***** válasza:

ha nem kapható az nem jó,tipikus hangnyomós márka.

használtan nem sűrűn látok de ha fel is bukkan ki tudja mit kapott a tekercse.

így akkor már inkább IW12 lesz a te nyomód.

jól terhelhető,hangos nyomó és árban is kedvező. újonnan 30ropi.


ha ki bitulapozod a kocsit akkor jobb lesz egyébként,meg amúgy is gáz mikor ropognak az elemek a rezgéstől.

szóval azt is számolj szerintem költségvetésbe ha már találkozón is megmutatnád.

2015. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, szerintem ez jó lesz nekem! Tudom tudom, néztem bitulapokat is már, kábeleket is, nem olcsó mulatság, de aki egyszer belekezd... :D
2015. dec. 27. 16:49
 9/9 dirtboy ***** válasza:

na ja,mondanám hogy egyszer kell megvenni de hazudnék,nálam is minden cserélve van,rca-kból már a 4edik féle van.

de én pár évre behúztam a féket.

te is figyelj mert elindulsz a lejtőn nehéz megállni.

2015. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!