Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik jön ki olcsóbban? Xbox...

Melyik jön ki olcsóbban? Xbox 360 Slim 250gb Kinecttel, vagy Xbox 360 E 250gb Kinecttel?

Figyelt kérdés
A közeljövőben tervezek Xbox-ot venni. Gondolkoztam az Xbox One-n, de drága, és nem lehet flashelni. Ráadádul egy Xbox One árából kb kijön egy Kinectes 360. Szóval az Xbox 360 Slim és E jöhet szóba. Utánanéztem, és azt találtam, hogy az E egy kicsit jobb, de nem számottevően. Az áruknak utánanéztem az interneten, de ugye internet, netes árakkal, és nem akarok neten rendelni, nem bízok meg benne. Az érdekelne, hogy konzolboltokban kb. mennyibe fáj Kinecttel együtt egy 250gb-os Slim és egy ugyanekkora E, valamint mennyi az ára a Kinectnek és a két konzolnak külön-külön. Az olyan válaszokkal kíméljetek, hogy "vegyél PS-t/One-t/, ne vegyél Kinectet".

2015. dec. 27. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
vegyél ps-t az sokkal jobb mint a fitty-boksz
2015. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: külön kiemeltem, hogy NEM kérek ilyen típusú válaszokat. De ha te ennyire táglájf akarsz lenni, akkor oké, minden jogod megvan hozzá. :D
2015. dec. 27. 19:39
 3/8 anonim ***** válasza:

háhá :D ne félj nem csak trollkodok hanem beütöm hogy dupla vé, dupla vé, dupla v (www) pont (.) hu, majd beírom hogy google.(pont)com, és megnézem mit ad ki a fentiek keresésére :)


Microsoft XBox 360 Slim 250GB Kinect Játékkonzol

89 999 Ft


Microsoft Xbox 360 E 250GB Kinect Játékkonzol

84 999 Ft


ezek szerint olcsóbb a 2. lehetőség :)

2015. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"háhá :D ne félj nem csak trollkodok hanem beütöm hogy dupla vé, dupla vé, dupla v (www) pont (.) hu, majd beírom hogy google.(pont)com"


Ha ennyire gyökereskedni akarsz, akkor gyökereskedj rendesen légyszi, mert ez így teljesen értelmetlen. :D Azt akartad írni, hogy írjam be, hogy www.hu, aztán azt, hogy google.com, vagy azt, hogy csak simán írjam be, hogy www.hugoogle.com? Merthogy az, amit leírtál, ebből a kettőből jelenti valamelyiket, és egyik se létezik. Legközelebb olvasd át, hogy mit küldesz el, mert így csak hülyét csinálsz magadból. :)


"és megnézem mit ad ki a fentiek keresésére :)"


Ezt én is megcsináltam. Ha megengeded, idéznék a kérdésemből:

"Az áruknak utánanéztem az interneten, de ugye internet, netes árakkal, és nem akarok neten rendelni, nem bízok meg benne. Az érdekelne, hogy konzolboltokban kb. mennyibe fáj"

A te kedvedért leírom mégegyszer, de úgy, hogy te is megértsd: Neten általában alacsonyabbak az árak, mint a boltokban. Pl. a Sony Xperia Z1 Compact neten 80-ért van, a boltban 95-ért vettem (kártyafüggetlenül, kedvezmény nélkül). Azt is leírtam, hogy az érdekelne, hogy a konzolboltokban mennyibe kerül. És mivel itt ez az oldal, megkérdezhetem ahelyett, hogy elpazarolnék egy órát valamelyik napon, hogy keressek egy konzolboltot, majd bemenjek érdeklődni. Remélem annyira nem nehéz a felfogásod, hogy még ezt se értsd meg. A továbbiakban olyan emberek válaszait várom, akik ott vannak a témában, és nem csak azért járnak erre az oldalra, hogy kiéljék az elfojtott agressziójukat. :)

2015. dec. 27. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
jaj tesi... segítek... az a szájba**szott XBOX 360 E olcsóbb !!! :))) érted ???? olcsóbb az XBOX 360 E mint a XBOX 360 SLIM !!!!!! felbírod fogni ? ja és ha nem esne le, konzolbolt weblapján nézegettem... szerinted más lesz az ára, ha igaziból mész be vagy ha interneten nézed meg??? :))) jesszus ember... na de 100 szónak is 1 a vége: A 2. VARIÁCIÓ OLCSÓBB, AKÁR FELFOGOD AKÁR NEM !!!
2015. dec. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hallod kisgyerek, koppanj már le innen. :D Nem is igazából a válaszoddal van a bajom, hanem a gyökér stílusoddal. Idejössz trollkodni meg játszni a hülyét, mint valamk kiskirály. Nagyon idegesítő vagy, tudod ugye? Meg persze lerí arról, ahogyan írsz, hogy amúgy teljesen hülye ember vagy, aki azt hiszi, hogy majd most jól megmondja, közben meg értelmes összefüggő mondatokat nem bír leírni. :) Ezt a vitát itt offolom, ha a továbbiakban is ki akarod élni a rejtett agresszióidat, hát tessék, nyugodtan, de én az ilyen gyökerekre nem pazarolom az időm. :)
2015. dec. 28. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
oké, de azt ugye tudod, hogy az Xbox 360 E olcsóbb, mint az Xbox 360 Slim ?
2015. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2015. dec. 28. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!