Razor Kraken Pro füleshez jack elosztó használható?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy Razor Kraken Pro fülest, amihez ugye külön 1-1 jack dugó van. 1 a mikrofonnak, 1 a fülesnek. A laptopomon viszont csak 1 jack csatlakozó van. Ha veszek hozzá jack elosztót akkor tudom használni azon a fülest és a mikrofont is. A válaszokat előre köszönöm!

2015. dec. 30. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Jobban belegondolsz, alapbol igy gyártanának minden fejhallgatót, ha ez ilyen egyszerű lenne.

2015. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] Akkor minek gyártanak ilyen termékeket? Hogy a jó istenbe ne lehetne így használni? 1-1 bedugom a fülest, a mikit aztán ugyan úgy lehet használni. Így van értelme. Nem mindenkinek van 2 jack bemenete a laptopján. [link] Alapból ilyen a kábelje.
2015. dec. 31. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Termeszetesen lehet hasznalni, en azt nem ertem miert tetted fel a kerdest.
2015. dec. 31. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!