Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Androidos tablagepemen indavid...

Androidos tablagepemen indavideos filmeket szeretnek nezni de van amihez flash player kell. Mindent kiprobaltam mar de semmivel sem megy. Valami tipp?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem flas nélkül is megy az idavideo a tabomon androidos .
2016. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A regiek nekem is de pl az ujaknal kiirja h a lejatszashoz flash player szukseges. Pl ha a d.grey-man 1reszt akarod megnezni ott is kiirja. Dea sword art online nel nem .
2016. jan. 2. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Az androidokra 4.2-től megszünt a flashplayer támogatás. Ha e fölötti rendszered van, ne csodálkozz. Ha 4.0-nál kisebb, akkor meg azon nincs. Írd be a googlebe, hogy Flash Player OS x.x.x apk és amit találsz, telepítsd, ehhez szükséges, hogy a tulajdonságokban szereplő build számot 7x megnyomd gyorsan, így elérhető lesz a fejlesztői lehetőségek és ott pipáld be az idegen forrásokat. Az x.x.x az android verziószámodat jelzi. Remélem tudtam segíteni
2016. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En biztosan tudok segiteni ne tabon akarj filmet nezni😀😀😀😀
2016. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!