Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Sony BDV-E6100 házimozi...

Megéri Sony BDV-E6100 házimozit vásárolni?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam:


[link]


Vagy esetleg hasonló árban jobb?



2016. jan. 3. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és egy kis szobába kellene, akkor talán igen. Én férfiként nem szeretem az egybeépített dolgokat, mert ami elromolhat, el is romlik és akkor semmit nem tudsz használni. A hangfalaknak nincs alakjuk, soha nem fognak úgy szólni, mint az igazi "ládák". Értem, hogy Blue-ray és 3D, meg 5.1. de ha nekem kellene most választanom, és csak ennyit tudnék rászánni, akkor is inkább használtan vennék erősítőt és olyan hangfalakat, amelyeknek tényleg tetszik a hangjuk. Szebben szólna, hidd el.
2016. jan. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

130 000 ft-ért már tudsz venni külön házi-mozi erősítőt és hozzá hangfalat. Nem muszály egyszerre megvenni mindent. Első körben megveszed az erősítőt, hozzá 2 front hangfalat és egy center, ha még marad pénz, akkor egy aktív mélyet. Utánna veszel hozzá két háttérsugárzót és kész. Normálisabban fog szólni, mint ez a Sony. Nem azt mondom, hogy ez rossz, de nem ér ennyit.

Az hogy valami használt, még nem egyenlő azzal, hogy rossz is. Nekem van egy 35 éves Pioneer erősítőm, mai napig használom két 25 éves Jamo hangfalpárral és csodálatosan szól.

2016. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!