Melyik házimozit vegyem meg?

Figyelt kérdés

Kompakt h.moziról van szó, úgyhogy légyszi ilyen válaszok ne jöjjenek, hogy gyűjtsek és vegyek külön darabokból...


LG LHB745

[link]


Sony BDV-E4100

[link]


Van egy LG soundbarom, azzal elégedett vagyok, de kipróbálnám a Sony-t akár. 1 éve vettem egy Philips 5.1-et és nagyon megjártam vele. Lassú volt nagyon, de még a hangja sem volt jó: pl. a beszédet alig lehetett hallani 5.1-nél, a robbanások meg kegyetlen hangosak voltak, hiába állítottam a középső hangszóró hangerejét leghangosabbra.

Szóval a Sonyról jókat hallottam, de nem szeretnék úgy járni vele, mint a Philipsel. Az LG-t már hallottam, és tetszett a hangja.

Ahogy néztem az LG-ben 3 hangszóró van hangfalanként: 1 magas 2 közép.

A Sony-ról nem találtam infót, de videó alapján csak 1 hangszórós.

Milyen lehet a Sony? Bevállalható?



2015. szept. 19. 08:44
 1/1 Osynho ***** válasza:

Ennyi pénzt kiadni ezekért... :/ Persze te tudod...


1 utas hangfal még pár ezer ft-os pc zajkeltő esetén is gáz, ennyi pénzért meg vicc. Nem lesz magas frekvencia, a sub és a satellitek közötti (az ilyen egybeszetteknél amúgy jellemző) óriási szakadék még nagyobb lesz.

2015. okt. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!