Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » KARTONDOBOZ hangszóró állvány?...

KARTONDOBOZ hangszóró állvány? Tűzveszélyes?

Figyelt kérdés

Eris E5 studio hangfal pár, 2x80 wattos, külön beépitett erősitő van mindkét oldalban.


Eddig asztalon volt, és mivel ez csak 5 colos igy elég sok hang elment a semmibe...


most feltettem egy kb 10cm magas kartondobozra őket és hát igy már jobban jön a pofámba a hang.


De nem fog ez meggyulladni?


2016. jan. 5. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát mégis mi a fenétől gyulladna meg? Én a kandalló mellett egy kartondobozban tartom a z újságpapírokat, az sem gyullad meg, akkor ez mitől gyulladna ki? És még nem láttam olyat, hogy spontán felgyullad egy doboz :)
2016. jan. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy 80wattos hangszóró eléggé fel tud melegedni, ha benne van az erősitő
2016. jan. 6. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:
fából miért nem csinálsz hozzá két állványt? Neten kinézel egyet, amelyik tetszik. Kirajzolod, kivágod, veszel ragasztót meg csavart, csavarnak előfúrsz véknyan, bekened ragasztóval, összeilleszted, összecsavarozod, a csavar odafogja erősen, a ragasztó megköt és kész. 2-3 nap múlva lefested, vagy lekened falazúrral. Igényesen meglehet csinálni.
2016. jan. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy erősítő annyira felmelegszik, hogy meggyulladjon a kartondoboz, akkor maga a hangfal is kigyulladna. 40-50 fokot már nagyon forrónak érzel, de messze van attól, hogy égessen. Tehát maradhat a karton, amíg nem találsz valami alkalmasabb állványt.
2016. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!