Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magyar nyelvű Kezelési útmutat...

Magyar nyelvű Kezelési útmutatót televízióhoz honnan tudnék beszerezni?

Figyelt kérdés
HITACHI CP 2856 TA-341 televizió készülékem van(évjárat:1995), amihez IRC 81051-es távirányítót kaptam. Szeretném megkérdezni a hozzáértő Mesterektől hogy kezelési utasítást(gépkönyv),amiben a táviráníyító funkciók (leirása)is benne van honnét tudnák beszerezni (megvásárolni , esetleg internetről letölteni)pontos címet(letöltési segéglet - mit hogyan csináljak) .A gondom az hogy az automata programozást nemtudom hogyan kell elindítani, és a Fő probléma hogy hogyan kellene MEMORIZÁLNI a beállított csatornákat. - A Segítő választ előre is nagyonszépen köszönöm !!!!!!!!! - imail címem: tothnekalmar@freemail.hu
2010. márc. 26. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is jártam így tavaly, tönkrement a kis Orion tv távirányítója (gyerek beledobta a vízbe). Vettem univerzális távirányítót a MediaMarktban, ahhoz adtak magyar nyelvű kis füzetet. Ott meg kellett keresni a kódot (gyártó és gyártási év szerint), utána elindult vele a tv. Végigmentem a csatornákon, ahol megállt, azt berakattam egy helyre. Ezzel megjegyezte és legközelebb pl. a 1. lenyomására azonnal bejött az RTLKlub.

Ha nincs semmi, a gyártó honlapját érdemes megnézni, de ez a tv annyira régi, nem valószínű, hogy megvan.

2010. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak angol nyelvűt találtam, hátha segít valamit:

[link]

Rákattintasz a GET MANUAL feliratra és letöltöd a djvu fájlt. Ha nem tudod megnyitni, akkor letöltöd hozzá a DJView programot [link] telepíted és megnyitod vele a gépkönyvet.

2010. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!