Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megoldható a TV-n a led sérülése?

Megoldható a TV-n a led sérülése?

Figyelt kérdés
Vettem egy TV-t de gyárilag meg volt "törve" a LED része. (Az egyik sarkánál egy kb. 10 cm-es lila folt van) Ki lehet ezt valahogy/valahol cseréltetni?

2016. jan. 10. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
blokk vagy garancialevél,és irány a bolt ahol vetted,vagy keresd meg őket interneten,vedd fel velük a kapcsolatot,és küldd vissza nekik.Vigyázz,némelyik bolt szemétkedik.
2016. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd igénybe a garanciális javítását. Vagy ha nem tudják kijavíttatni akkor kötelesek cserélni vagy ha azt sem akkor a vételárat visszatéríteni.
2016. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Máshogy nem lehetne megoldani? Vidéken vagyok most és kint Németben vettük a TV-t (rendeltük).
2016. jan. 10. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
A tévéknek a háttérvilágítása led, itt magad a képernyő sérült, valószínű, hogy megnyomódott szállítás közben, csak az egész kijelző cseréjével lehet javítani
2016. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem LED hiba, mert akkor csak simán sötét lenne, nem lila.
2016. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony-bizony, az LCD panel sérült meg. Szállítás közben a sarkára eshetett. Még talán bizonyítani sem fogod tudni, hogy nem nálad esett le. Állítsd az igazságot, hogy így érkezett amikor bekapcsoltad ezt láttad első pillanattól, ha úgy van.


Ha ők szállíttatták akkor talán cserélik.


Külsérelmi nyom nem látszik a csomagolásán vagy a burkolatán?

2016. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmi.
2016. febr. 16. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként azért kérdeztem, hogy látszik-e valami külsérelmi nyom a csomagoláson, mert ha látszik, akkor a hozzád szálítás közben eshetett le, mint a mi hűtőnk, amikor kiszállították. Az oldalán volt egy kisebb horpadás és rá volt ragasztva egy energia takarékoságot jelző cimke. Nézem, miért van az ott és akkor láttam, hogy be van horpadva kicsit. Megnéztem a csomagolást, a hungarocell hab is pontosan ott volt megtörve, vagyis még a becsomagolt állapotában érte az ütés.


Vagyis ha tudod bizonyítani, hogy a szállításnál sérült, akkor ki kell cseréljék, különben lehet emlegetni a fogyasztóvédelmet. Attól megijednek és cserélhetik könnyebbewn, ha tudják (sejtik), hogy ők a hunyók.

2016. febr. 17. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!