Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnék egy tv-t és egy...

Varga Attila Tibor kérdése:

Hogyan tudnék egy tv-t és egy házimozit összehangolni? Új Samsung smart televíziót kötöttem össze hdmi kábellel egy öt éves Samsung házimozival, de a tv hangja nem jön be a házimozi hangfalain.

Figyelt kérdés
Látja a tv azt hogy a házimozira kapcsolok, és tekerem a hangerőt, de mégsincs hang. Scart csatlakozó egyik készüléken sincsen, csak különféle színű jack dugós foglalatok. Még egy zsinórra szükségem lenne? Nem vagyok technikai zseni. Köszönöm.

2016. jan. 12. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

A HDMI-n szerintem nem ad ki hangot a TV, arra való az optikai kimenet.

Az ami alatt Digital audio feirat van:

[link]

(A dugót vedd ki mielőtt bedugnád a kábelt)

[link]

2016. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 vatafak ***** válasza:
a hdmi a tv-n bemenet nem kimenet, hogy adna ki hangot a házimozira? marad az optikai, a coax ( ha van a tv-n ) vagy a sima sztereo, persze annál nem lesz térhangzás...
2016. jan. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!