Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy töltsem A Philips tamobat...

Hogy töltsem A Philips tamobat (többi lent)?

Figyelt kérdés
Valamiért nem érintkezik a töltö bemenet ahova dugom a töltöt :D Szerintetek hogy töltsem fel? Ja és még mozog is. Ugy fel lehet tölteni hogy a jack kábelt levágom és hozzá kötöm a töltöhöz ugy tölti? Vagy mi csináljak házilag hogy birjam használni?

2016. jan. 17. 10:02
 1/3 A kérdező kommentje:
bocs telorol irtam és bocs ha értethetetlenül fogalmaztam :P
2016. jan. 17. 10:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyesen letorted a toltocsatlakozot az alaplaprol. Ez hazilag tuti nem javitod meg, foleg nem az altalad elkepzelt elkepeszto ganyolassal. Vidd szepen szervizbe, ahol normalis szerszamokkal, alkatreszekkel megjavitjak.
2016. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mozog a töltőbemenet (aljzat) a tabban, akkor minek vagdosni a töltővezetéket, meg a végét?

A hiba a tabban van (ha jól értem).

2016. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!