Dawn33 kérdése:

Házimozi 4k-s minőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék vásárolni egy házimozit de nem tudom melyiket vegyem. jelenleg a számítógépem össze van kötve HDMI kábelel a TV-vel. (a gép és a tv is tudja a 4K-s képminőséget)viszont ha veszek egy házimozit akkor elöször a gépet a házimozival majd a házimozit a tv-vel kell összekötnöm és nem tudom hogy így át tudja-e adni a 4K-s képminőséget. ezekről lenne szó:

[link]


[link]


Szerintetek melyiket érné meg vennem de úgy hogy a képminőség is szeretném ha megmaradni ?

előre is köszönöm!



2016. jan. 17. 15:28
 1/3 doni1201 ***** válasza:

A gyártó oldalán lévő leírás alapján mindkettő képes 4K felbontású kép átengedésére:

("4K Ultra HD Pass-Through")

[link]

[link]

Viszont mivel a 2910-es tömörítésmentes hangotformátumokat (DTS-HD MA, Dolby TrueHD) is le tud játszani, és több a csatlakozási lehetőség is rajta (pl. USB), így a kettő közül én ezt választanám.

2016. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 doni1201 ***** válasza:
*viszont most látom, hogy az összes forgalmazói leírásban az 1810-nél is szerepel a DTS-HD, Dolby True HD... Lehet, hogy a gyártó írta félre.
2016. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!