Roaden kérdése:

Samsung UE32d4003 tv-hez hogyan és honnan lehet letölteni olyan szoftvert ami támogatja az AVI fájl lejátszását is?

Figyelt kérdés
Eredetileg csak mp3 és jpeg fájlokat játszik le.De kapható volt olyan verziója is amiben újabb szoftver volt és az tudja az Avit is. Ami a samsung oldalán van friss szoftver azt meg nem ismeri fel a tv-m.

2016. jan. 25. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

A legutolsó vásárlási adatok szerint csak JPEG-et és MP3-at játszik le.

Találtam olyan oldalt, ahol említik az AllShare nevű programot, amely segítségével a számítógépen lévő filmeket le tudod játszani vele.

Nekem fiatalabb Samsung TV készülékem van, mégsem tudom lejátszani az AVI filmeket.

Megoldást szeretnék a problémádra, de szerintem inkább vidd el szervízbe ha mindenféleképpen a tv-n akarod nézni a filmeket, hátha felfrissítik a szoftvert. De a helyedben autodidakta módon nem nyúlnék bele a TV szoftverébe. Vagy próbáld ki az AllShare-t

2016. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!