Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen videóval lenne érdemes...

Milyen videóval lenne érdemes kezdenem?

Figyelt kérdés
Hello!Már egy jó ideje szeretnék youtube csatornát csinálni.Végre eljutotottam arra a pontra, hogy mi legyen a nvem, és az "időbeosztársomban" is találtam rá időt.Már csak egy kérdés áll fenn.Milyen videót csináljak?Azt már tudom, hogy vlogger szeretnék lenni.De ezen a témán belül milyen videókat csináljak amik felkeltenék az emberek érdklődését.Főleg a fiatalabb (nem 30-40 éves) korosztály figyelmt.Nekem van már pár ötletem de kéne néhány dolog.A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jan. 26. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek szeretik amikor egy bohóc boncolása közben mesélnek nekik az élet nagy dolgairól.


De most komolyan. Vannak ötleteid. Miért nem azokat próbálod meg? És milyen dolgok kellenek még?

Egy idő után amúgy is erőltett lesz ha csak olyan videókat csinálsz ami mások figyelmét felkeltik.

2016. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ötletnek kellene előbb megszületnie, a vágynak arra, hogy megmutass valamit. Az eszközt utána lehet kiválasztani. Mi lenne az amivel világgá kürtölném a gondolatot? A grafiti, zene, költemény, videócsatorna és minden más csak eszköz, mint egy kapa vagy csavarhúzó. A gondolat az első.
2016. jan. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat főleg az 1. volt hasznos XD
2016. jan. 27. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!