Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen videóval...

Szerintetek milyen videóval érdemes kezdeni a youtube-on?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni videózni már egy ideje (kb, 1-1,5 éve) de valahogy sosem tudom, hogy mi legyen az első videó a csatornán.

Nem ilyen sminkelős videókra gondoltam hanem inkább vlog, kérdezz-felelek ilyesmi de, hogy milyen féle videó legyen az első videóm fogalmam sincs.

Ha valakinek van bármi ötlete szívesen elolvasnám.

15/L



2015. aug. 8. 18:54
 1/6 anonim válasza:
Te is napiszar "sztár" akarsz lenni? :)
2015. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nincs ötleted 1,5 éve és ennyire nincs hozzá kreativitásod szerintem felesleges elkezdeni.
2015. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Bármi ami eszedbe jut, akar könyvekről, film.

Olvasol egy cikket.

Bármi, csak rajtad múlik.

Ha megkerhetlek akkor elküldöd majd a videót ?

2015. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem, nem szeretnék napiszar "sztár" lenni:D

Jó.. ötleteim vannak nyilván, csak nem tudom, hogy mennyire lennének rám vevők az emberek.

szóval ez igazából inkább bizonytalanság,de gondoltam megkérdezem hátha van valami ötlet ami jobb mint az enyéim:)

2015. aug. 8. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek lehetne egy csatornabemutató videó hogy mire lehet számítani a csatornán és kitől.

De egyébként ha rossz a minőség akkor hiába a jó ötletek ez a képre és a hangra is igaz főleg a hangra nagyon idegesítő mikor hol nagyon halk hol pedig ordít a videós és folyamatosan állítgatni kell és a kép se árt azért ha megvan a 60 fps és nem egy mosódott paca, meg a beszéded se mindegy kár elkezdeni ha egy kicsit is irritáló vagy pont hogy altató hatású a hangod és ha nem vagy valami szép akkor se valószínű hogy sokan fognak nézni legalábbis biztos hogy visszavesz a nézőid számából :)

De egyébként már elég nehéz befutni mert már elég sok a jó videós és ötletet se nagyon hagytak ami még eredetinek mondható

Persze nem lebeszélni akarlak róla sőt örülnék egy csatorna linknek :)

Az hogy mik lesznek a csatornán már inkább neked kell elöntened az legyen amiről akarsz videót készíteni mert ha mi mondjuk meg hogy miről akkor már egy kicsit érezhető lesz hogy erőltetett és az nem az igazi :)

Sok sikert :)

2015. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem is azert szeretnem elkezdeni hogy befussak igazabol:)

Csak valami hobbit keresek es nagyon tetszik ez az egesz videozas dolog. Ha 2 ember nez akkor 2 ember nez, nem az a lenyeg számomra hanem, hogy en élvezzem:)

2015. aug. 8. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!