Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A házilag készült erősítőmről...

A házilag készült erősítőmről tudnátok információt mondani? Például milyen tipusú hány watt stb?

Figyelt kérdés
kepfeltoltes.hu/view/150816/6474_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

#Erősítő-hazilag-decibel-watt
2016. jan. 28. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a nap kérdése, édesöcsém!
2016. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ránézésre, távúton, bármiféle mérés nélkül, talán kérdezd meg valamelyik "ertéjelklubos" magát jósnak mondó személytől.

az tuti tudja a választ sőt még küld bele energiát is :D

2016. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D.O.81 ***** válasza:
100%

Üdv!


A képről, így sok minden nem mondható, de annyi biztos, hogy van benne pár alkatrész, amit én úgy dobnék ki belőle, hogy csak csörömpölne a szemetesben.

A trafó ami benne van, ránézésre, olyan 6-10W-os lehet.

Következésképp, az építmény, amennyiben működik, 4-7W villamos teljesítménynél többet szerintem nem tud.


Üdv.

2016. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez egy régi szutyok.

Mint előttem is írták, a trafó méretéből adódóan nem sok mindent tudhat.

2016. jan. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány voltos a tápja? A teljesítmény a táp 35 százaléka négyzetének és a hangszóró impedanciájának a hányadosa. Pl 12V 4Ohm esetén kb 4 watt.
2016. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!