Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes lehet a kedvenc cd...

Érdemes lehet a kedvenc cd lejátszómat tuningoltatni?

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves Marantz cd40 cd lejátszóm, nagyon szeretem a hangját. Ez az egyik utolsó olyan készülék, ami a legendás Philips tda1541-es dac chippel van szerelve. Vannak jobb lejátszók ma, de valamiért megszerettem, megtartottam, nem tudom megfogalmazni, mit szeretek benne, számomra kellemes a hangja. A szerelőm viszont azt mondja, hogy ez a készülék hatalmas tuning potenciált rejt, 30-40 ezres költséggel kategóriákat lehet emelni a képességein. Mi a tapasztalatok cd lejátszó tuning terén? Érdemes belevágni? Ha igen, hogyan, kinél? Mik a várható eredmények?
2016. febr. 2. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a szerelőd ennyire profi, miért nem őt kérdezed?
2016. febr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert ő értelemszerűen részrehajló, a tuning mellett érvel, mivel az adja a munkát.
2016. febr. 2. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elmondja, mit várhatsz, nem muszáj megcsináltatnod...
2016. febr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van magyar nyelven is 1-2 audifil fórum, ott próbálj tájékozódni, lehet, hogy talász márkatársat. De szerintem akkor kezdj bele, ha egyébként is szereted a placebót.
2016. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!