Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni valahol ezeket a kissebb fajta, leegyszerűsített jelerőszítőket?

Figyelt kérdés

Van két régi Pioneer s-x21 hangfalam, ami jelenleg egy Onkyo TX-7820 rádióerősítőre van rákötve. Magasabb hangerőn a két hangszóróban a basszus már kicsitkopogós, nem az igazi a hangzása, viszont a magas hangok nagyon jól szólnak rajtuk. Az erősítőre egy mélyláda is rá van kötve, annak a fajtája most lényegtelen. Egy kicsi erősítőt szeretnék beszerezni (Pl. : [link] )

Az a lényeg, hogy a két hangfal minél kissebb basszust adjon le viszonylag magas hangerő mellett. Lehet kapni az országban ilyen vagy ehez hasonló kisméretű erősítőket?



2016. febr. 6. 15:20
 1/3 Zzzoli ***** válasza:
Nem igazán értem hogy minek kell neked az a 2*20wattos mini erősítő, mikor ott van a rádiós erősítő. Ha kisebb basszust akarsz, akkor vegyél vissza belőle az erősítőn.
2016. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valójában azt akarom elérni, hogy a sima hangfalak kis basszust adjanak le, a mélyláda pedig nagyot. Úgy képzeltem el, hogy a gépemre lenne kötve egymás mellé a kis erősítő meg a nagy rádió erősítő is. A kicsire menne a két hangfal, a nagyra pedig a mélyládám. Gondoltam így a ládán tudnám állítani a basszust külön, az mehetne jó magasra, a kis erősítőn pedig levenném a basszust hogy az alacsonyabb legyen.
2016. febr. 6. 15:56
 3/3 anonim ***** válasza:

ami neked kell az ez crossover.

A mélyláda sem bír el minden hangot, és akkor csúnyán fog szólni.

Vegyél egy j 2.1-es szetett és csókolom

2016. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!