Xbox 360at szeretnek venni sok fajta van es nem tom mi a kulonbseg van regebbi van ujabb a regi is elviszi azokat a jatekokat amiket az uj fontos a winyo merete minden hasznos valasz erdekelne h megis mi az az xbox elony hatrany es mi a jobb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A régebbieken hűtési problémák voltak. De mindeggyik tudja futtatni az összes játékot. A winyo mérete fontos a 4gb-osat nem éri meg megvenni szerintem mert néhány játék telepít a merevlemezre (pl: BF4, GTA 5). Előnye hogy olcsóak rá a játékok viszont már nem nagyon jeleni meg rá már új.
2016. febr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszod és a ps3 jobban megérné akkor mint az xbox 360?
2016. febr. 3. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én xbox párti vagyok. De kinek mi. Igazából csak az exkuzív címek döntenek. Úgyanúgy ahogy a Ps4 és a One esetében is. A boxon fizetni kell a multiért. De kapsz érte havi két játékot ingyen.
2016. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ja értem akkor ilyen eget verő különbség nincsen még egy kérdésem lenne látom te nagyon otthon vagy ebbe a témába

ez az rgh nem nagyon tiszta nekem annyit értek hogy vmi gyári buherálás ami lehetővé teszi hogy torrentes játékokkal lehessen játszani na ennek a menetét nem tudtam kibogarászni nagyon szaknyelven írta minden oldal te egy kicsit ugymond konyhanyelven el tudnád ezt nekem magyarázni hogyan müködik a netes játék telepítése használta ezeken a konzolokon?

2016. febr. 4. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben nem tudok segíteni. Nekem nincs módosítva a konzolom. Mindig vannak akciók Liveon inkább megveszem a játékokat pár száz forintért. :)
2016. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Nekem egy Xbox 360 slimem van amit 2eve rgh-tatam.

Na nekem pont makom volt mert az én gépem 2011-es volt ami pont bele fért meg. Mert ha kicsit későbbi lett volna ooo mondjuk 2011 vége felé gyártott akor azt már nem tudta volna még csinálni a srac.

Na h ha rghztatni akarsz akor ezt vedd figyelembe.

Ha minden kepen rghzni akarod akor szerintem mielőtt veszel egyet vagy ha már meg is vetted akor keres fel egy erre szakosodott weboldalt ahol után tutsz majd jarnijarni.


Amikor én csinaltatok a srac tett fel több különböző gépnek a hátsó csatlakoztatott részéről amiről megtudtam állapítani h az enyém alkalmas a műveletre vagy sem. Mert nem mindegy h mikor készült ha nagyon régen akor az miat ha pedig az utóbbi pár évben akor meg az miat.

Most próbáltam megkeresni neked ezt az oldalt de sajnos nem találtam 😥

De ha beirod a böngészőbe h xbox 360 rgh kismillió talalgatott fog kidobni.


Na ezt lényegesnek tartottam azért írtam le ne h véletlen rosz gépet vegyel (de persze ha csak olyan gepe t árulnak a kereskedésben amit az elmúlt pár évben gyártottak akor szopacs) a kérdésedre h h mukodik a játék r tétele arol csak anyit tudok mondani h ha letölti az ember jelentésében te akkor azt atkell formálni valami program segítségével. De sajnos csak ennyit tudok mondani. Nekem a spanom csinálja egy pendrivera teszi en meg csak felmasolom és élvezem a jatekot.

Remélem tutam segíteni 😁

2016. márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!