Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgatót használnak...

Milyen fejhallgatót használnak a hallásvizsgálaton?

Figyelt kérdés

Régebben voltam hallásvizsgálaton alkalmasságihoz és emlékszem hogy az ottani fejhallgató amibe a hangokat játszották nagyon jól szigetelt és a frekvenciatartománya is elég nagy volt. Szóval ideális lenne az igényeimnek :D. Azóta is foglalkoztat a kérdés hogy ezek milyen fajta fejhallgatók illetve hol lehet ilyet beszerezni ha civil embernek lehet egyáltalán.

Minden választ előre is köszi :)



2016. febr. 10. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én bemennék és megkérdezném.
2016. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
100%
20-20000hz közt kell neki dolgozni és csak sinus jellel,szóval semmi extra tudást nem igényel egy olyan fejhallgató amit hallás vizsgálaton lehet használni.
2016. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs különösen nagy extra benne. Ugan az az "elektronikája" csak nagyon jól szigetel és kb semmi nem hallatszik be. Az a baj hogy utólag megkérdezni kb lehetetlen mivel be kell jelentkezni aztán ha kivárnám a sorom utána megköveznének ha csak ennyiért odamennék :D
2016. febr. 10. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt érdemes körülnézned :) Beállítottam azt az árat, ahonnan már megéri fejest venni és ezeken nincsen semmi hang színezés, kiemelés. De mindenképp hallgasd meg ekőtte a dolgokat. A Hitspace-ben meg tudod ezt tenni :)

2016. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az oldalalt :) Ahogy nézem ez a beruházás várat egy kicsit magára :D
2016. febr. 11. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!