Milyen fejhallgatót vegyek?

Figyelt kérdés
Én Razer-re gondoltam (ha van valakinek más ötlete kérem írja le) de nem tudom, hogy melyik a legjobb. Inkább zenehallgatáshoz és főleg szeretem a bass boosted zenéket tehát vmi olyan kellene ami bírja. 20000 ft alatt. A válaszokat köszönöm!

2016. jan. 10. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

razer kraken nagyon jó választás,kültérre nem ajánlatos,mert teljesen kiszűri a kint zajokat viszont olyat szól hogy letépi a fejed.Főleg olyat választanék,aminek neve is van,pl JBL,Clipsch,Yamaha Razer.

Itt találsz neked való fülest.A kiválasztásnál segítenek a vélemények,a nagyítható képek,és a részletes leírás:

[link]

2016. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gnoomage ***** válasza:

A Razer az Gaming kategória, így is hirdetik, szóval ha nem vagy nagy játékos és tényleg csak zene + heti 1-2 gép, akkor nem biztos, hogy ez a legjobb választás. Bár, láttam pár eléggé ismert zenészt aki szintén neon Razer Krakent (asszem ez a típusa) használt, így kitudja.


A zenei életben általában AKG és Sennheiser füleseket a "híresek" így külsős emberként, vagyis egy 10-15 perces keresgélés után ezeket láttam sokszor elismert márka ként.


Én egy Steelseries Siberi V2-t használok már több mint egy éve, igaz, 2 kábelcserével. Sajnos ahogy észrevettem, napi 8-12 óra használat mellett a 20.000 forintos fülesek kábelei se bírják olyan jól...

2016. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gnoomage ***** válasza:

Ja igen, a Razer szerintem ritka kényelmetlen, egyszer volt rajtam, kibírtam egy 10 percig, de a siberia v2-höz képest valami szörnyen rossz érzés. Bár a siberia "híresen" kényelmes.

(2-es)

2016. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok,a kényelmetlenség valószínűleg abból fakad,hogy nem vagyunk egyformák.A füled nem passzentos a füleshez.Ez nem (csak) a füles hibája.
2016. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A zenéhez akkor melyik a legjobb 20000 ft alatt aminek a mélynyomója is jól bírja?
2016. jan. 10. 19:13
 6/6 gnoomage ***** válasza:

Sennheiser HD 439 a leírások és a vélemények alapján elég jó. Razer mindenki által elfogadott márka, eléggé jól szól, de(!) sok embernek azért kényelmetlen(már maga az a tény hogy négyzet alakú a fülrész eléggé zavaró lehet). Steelseries iszonyatosan kényelmes, mivel "szinte csomót lehet rá kötni, nagyon jól szól, de(!) iszonyatosan rossz tartósság szempontjából. Átlag SteelSeries 1,5-2 évet bír, rengeteg baja lehet.


Összességben Razer szerintem és sok ember szerint kényelmetlen, Steelseries kényelmes és iszonyatosan jól szól, de ha 5 évre veszel fülest nagyot fogsz csalódni, Sennheisert még nem tudtam kipróbálni, de rengeteg zenész ezt mondja kezdő/közép fülesnek.

2016. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!