Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Középkategóriás fej és fülhall...

Középkategóriás fej és fülhallgatót keresek zenehallgatásra. Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Mindkettőből keresnék egy jobb fajtát, nem kell éppen a legdrágább, de azért minőségit és jót szeretnék. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 11. 20:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy fejhallgatónál valamilyen szinten fontos lenne, hogy ne ilyen nagy buci legyen, hanem ami jól is néz ki.:D
2016. febr. 11. 20:57
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit nevezel középkategóriásnak? Nekem az az 50 - 70e forint sávja, de lehet, hogy számodra a 20e vagy a 250e forint. Ezt nem tudom. Azt sem tudom milyen eszközhöz csatlakoztatnád, vagy milyen zenét hallgatsz, milyen az ízlésed. Ha belehallgatnál az én Denon fülesembe, akkor vigyorognál az örömtől vagy 'ezdeszar' öklendeznél?


Ebből bátran választhatsz:

[link]

[link]

2016. febr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fülhallgatónál olyan kb.3-15 ezerig bármi jöhet, fejhallgatónál 10-30ig gondoltam (csak mert tényleg nem értek hozzá, és úgy gondolom hogy nekem ennél jobb fölösleges lenne).Androidos telefonhoz csatlakoztatnám, elsősorban buszos/autós zenehallgatásra. Zenei ízlésem elég széleskörű, talán legtöbbet popot és alternatív zenét hallgatok, de szoktam rockot, metált, és klasszikus zenét is.(nem ilyen nagyon hörgőseket, általában Rammsteint)
2016. febr. 12. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor fülhallgatónál próbálj ki egy Xiaomi Piston 3-t és egy SoundMAGIC E10-t, fejhallgatónál pedig Superlux HD681B, HD668B vagy feljebb a Sony MDR V55 javaslom meghallgatásra.
2016. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2016. febr. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!