Szerintetek melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Ps4-et szeretnék venni csak nem tudom mire kössem ki, most van egy vga monitorom ahoz átalakító kéne ami pár ezer forint de 18,5 colos 60hz és hd én full hd-t szeretnék. Most nincs tv-m ezért tévézésre is kéne invitel boxal menne. Kínéztem egyet:

ASUS VX239H-W Monitor ezt tévéként is tudnám használni és játszani rajta, de ps4-hez jó lenne? Vagy inkább vegyek tévét? Elöször mindenképp ps4 ugyhogy, ha tv marad akkor átalakító a monitoromhoz. Tévénél ezt néztem ki: Sony Bravia KDL-32W705C Szerintetek melyik legyen melyikkel járnék jobban? a monitorra nem kéne különösebben költenem, merrt eladom a régi mini hifim ami kb 40K volt (bakellit lemez 2 kazetta és 3 cd is elfér benne ezt eladnám) és abból veném meg a monitoprt max költenék rá kicsit még. Szerintetek melyik lenne jobb? Ps4-hez és tévézéshez? a Monitorban hangszoró és 2 hdmi is van.



#játék #monitor #tévénézés #Invitel #PlayStation 4 #TV #Sony Bravia KDL-32W705C #ASUS VX239H-W Monitor
2016. febr. 12. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy főképp játékra használnád a monitort ajánlom mert a spec szerint 5ms a válaszideje gtg méréssel.A beltérit és a PS4 et is rá tudod csatlakoztatni plusz egy jobban szóló hangszórópárost is a fejhallgató kimenetén.Amúgy inkább ajánlom ennek a típusnak a 24" os változatát mert az átló miatt a legtöbben a 24 et tanácsolják mert jobban jönnek ki a képpontok.A 27 pedig már sok a full hd hoz.
2016. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. És akkor szerinted mondjuk egy 32 colos vagy egy 40 colos full hd tévén már rossz lenne a kép? És mennyire látszana kb 2 méterről? Mert az ágyam végébe szeretném egy állványra tenni és kb 2 méteres az ágyam. És tudnál linket küldeni a monitorrol, mert 24 colos változatát találtam árukeresőn, de több is van és én nem nagyon akarok 80-90,000-et kiadni rá. Illetve olcsón találtam csak azok meg ilyen vastagabb keretesek vagy a vékony keretet áldozam fel a nagyobb képért? És tudnál ajánlani hangfalat hizá? Az én gépemet csak fejesről használom a hangfal ami volt nálam berecseg, mert mellette van a 3 anntenás wifis router meg néha elmegy a hang. Illetve a fejhallgatót is használom majd.
2016. febr. 13. 16:42
 3/3 A kérdező kommentje:
És a válaszidő azt jelenti, hogy 5ms alatt bekapcsol használatra kész? Ezt sose értetem. És 60hz a monitor szóval minden gyorsan és dinamikusan fog menni rajta? Az ilyén monitor meg tévénel nem mindenhez értek a gépekhez inkább, de arra most nem telik ezért újítok be a ps4-re.
2016. febr. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!